HAKKIMIZDA

Young Object mobil uygulamalar, katma değerli servisler ve mobil pazarlama üzerine konsantre olmuş bir butik mobil yazılım geliştirme ve teknoloji firmasıdır.

Biz genç, dinamik ve yenilikçi bir teknoloji firmasıyız. Amacımız sizin ihtiyaçlarınıza göre en iyi kalitede mobil uygulamalar geliştirmek, katma değerli servisler yaratmak ve marka ile son kullanıcı arasında bir köprü inşa etmektir.

Young Object İphone, İpad (iOS) ve Android platformlarında akıllı, kullanıcı dostu uygulamalar geliştirmektedir. Young Object mühendisleri Mobil platformlar, mobil pazarlama, mobil uygulamalar ve katma değerli servisler hakkında geniş bilgiye sahiptirler. İhtiyaçlarınız için size ısmarlama uygulamalar oluşturabiliriz.

Mottomuz "yaptığımız her işte, her zaman en iyi olmak". Amacımız ise bölgedeki Iphone ve Android pazarını domine etmek, firmalara yenilikçi, eğlenceli uygulamalar geliştirerek katma değerli servisler sunmak ve yüksek teknoloji ürünü uygulamalar geliştirip rüyalarınızı gerçeğe taşımak.

Misyonumuz birlikte çalıştığımız firmaları daima bir adım ileri götürmektir.© 2011 www.youngobject.com . Tüm Hakları Saklıdır.