MOBİL UYGULAMALAR

Markanızın değerini arttırmak için yapmanız gereken müşterilerinize hep yakın durmak. Bunu da Mobil Uygulamalar ile her zaman müşterinizin cebinde bulunarak başarabilirsiniz.

Young Object Iphone ve Android Platformlarında deneyimli mühendisleri ile size en kaliteli Mobil Uygulamaları geliştirmeye hazır!

iPhone / iPad Uygulamaları

Apple'ın en son teknoloji atağı, iphone ve ipad cihazları piyasaya bomba gibi düştü. İphone app-store uygulama dükkanları arasında 500.000 civarında mevcut uygulama ile şu anda pazar lideri. 10,000,000,000 dan fazla uygulama indirme rakamı sanırım size pazarın ne kadar büyük olduğunu anlatmamıza yetecektir.

Peki sizin uygulamanız nerde? Sizin uygulamanız neden burada yer almasın?

Aklınızdaki uygulamayı fikir olarak alıp, sizin ile beyin fırtınası yaparak, kaliteli bir geliştirme ve test aşamasından sonra, uygulamanın app-storeda yer alması için zorlu süreçlere sizin için göğüs gererek hayata geçirebiliriz. Bu zorlu ve uzun ürün kabul sürecini sizin için minimize etmek bizim en büyük önceliğimiz!

Android Uygulamaları

Arkasında dünya devi Google'ı olan Android, tabletlerden, cep telefonlarına kadar bir çok platformda çoktan kullanılmaya başlandı bile. Pazar payı olarak iphonedan geri kalmış olsa bile projeksiyonlar Android'in bu hızla devam ederse iphone'u yakalayıp geçeceğini gösteriyor. Android dükkanındaki ürün sayısı her geçen gün daha fazla artıyor.

Günümüzde birden fazla platformda aynı uygulamayı sunabilmek gerçekten önemli. Sizin için farklı platformlarda uygulamalarınızı geliştirebilir,uygulama dükkanlarına girinceye kadar takip edebiliriz.

 © 2011 www.youngobject.com . Tüm Hakları Saklıdır.