MOBİL PAZARLAMA

Mobil pazarlama dünyada en hizli büyüyen sektörlerden biridir. Bu sebeple degisen pazar sartlari, yeni mecralar ile markalarin mevcut ve potansiyel müsterilerine dokunmasi zorunlulugu getirmektedir. Pazarlama artık eskisi gibi değil!

Sosyal medyanın bir pazarlama stratejisine dönüşmesinden evvel insanların kişisel telefonları çoktan bir pazarlama savaş alanına döndü. Siz hala bu noktaya gelemediniz mi? Biz hedefli, ölçeklenebilir, düşük maliyetli, etkinliği ölçülebilir teknolojiler ile entegre edilmiş mecraları kullanarak daha iyi sonuçlar alabilmenizi sağlayabiliriz.


SMS Uygulamaları

Markanızın dokunmasını istediğiniz kitlenizi belirleyin, biz sizin için bu kitleye ulaşalım. Sizin için bulk şekilde ister sizin veritabanınızdaki müşterilerinize, ister potansiyel yeni müşterilerinize SMS gönderebiliriz. Üstelik sadece SMS ile de sınırlı değilsiniz. İsterseniz sizin için WAPPUSH mesajda atabilir, geri dönüşlerinizi hesaplamanızda yardımcı olabilecek çözümleri devreye alabiliriz.


IVR Uygulamaları

IVR(Interactive Voice Response) daha evvelden hazırlanmış olan senaryolar dahilinde kullanıcının telefonunu arayarak hazır kaydedilmiş sesleri dinletmek, kullanıcının seçimlerini almak için size önereceğimiz bir numaralı çözüm.

Hızlı, canlı,online anketler yapabilmek, oyunlar tertipleyebilmek veya sadece yeni çıkan ürününüzü duyurmak. Yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı.


Entegre Mobil Çözümleri

SMS, WAPPUSH, IVR, MMS gibi çözümler ayrı ayrı kullanılabileceği gibi bir biriyle entegre edilmiş senaryolar olarak da kullanılabilinir. Bunlara bir de Internet, WAP programlamasını entegre ederseniz elinizde bir çok yönden data toplayabileceğiniz bir mobil çözüm olur.

Kampanyanızı güçlendirmek için ihtiyacınız doğrultusunda size özel entegre çözümler sunabiliriz.


E-Mail Uygulamaları

Çok eski bir teknoloji olmasına rağmen ucuz olması ve implemantasyon hızı göz önüne alındığında Email pazarlama halen vazgeçilemeycek bir yöntemdir. Elinizdeki müşteri veritabanındaki email adreslerinize istediğiniz mesajı gönderebiliriz.

Üstelik yetenekli grafikerlerimiz atacağınız maili sizin için dizayn edebilir, fikirler verebilir. Maillerinizin ne kadar etkin olduğunu ölçebilecek çözümleri de size sunuyor olabiliriz.

 © 2011 www.youngobject.com . Tüm Hakları Saklıdır.